Doç. Dr. Serdar Yüce Web Sitesi Kullanım Koşulları

Siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu “Kullanım Koşulları”nda yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder. Doç. Dr. Serdar Yüce Hastaneleri’ne kayıt yaptırma veya sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, “Kullanım Koşulları”nda yer alan hüküm ve şartları ve bu metnin ayrılmaz bir parçası olan Doç. Dr. Serdar Yüce “Gizlilik Politikası”nda yer alan hükümleri ve bu sitedeki diğer talimatlarla bağlı olmayı taahhüt etmektesiniz.

Doç. Dr. Serdar Yüce; “Kullanım Koşulları”, “Gizlilik Politikası” ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Gerçekleşen güncellemeleri ve değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzda olup, Doç. Dr. Serdar Yüce’nin bu değişiklikleri tarafınıza bildirme zorunluluğu yoktur. Doç. Dr. Serdar Yüce hizmetlerinden yararlanmakla, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.

Doç. Dr. Serdar Yüce sitesindeki bağlantılar sizi sitenin dışına götürebilir ve Doç. Dr. Serdar Yüce, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve Doç. Dr. Serdar Yüce bağlantısı verilen sitelerde sonrasında olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Doç. Dr. Serdar Yüce veya bağlı şirketleri ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Medeni hakları kullanmaya ehil tüm gerçek ve tüzel kişiler Doç. Dr. Serdar Yüce’nin hizmetlerinden yararlanabilir. 18 yaş altı veya reşit olmayan küçükler, kısıtlılar ve temyiz kudretine sahip olmayanlar, ancak veli veya kanuni temsilcileri ile işlem yapabilirler.

İşbu sitede yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Doç. Dr. Serdar Yüce veya belirtilen ilgilisine aittir ve ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda size hiç bir hak vermez. Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz.

Tüm fikir ve öneriler web sitemiz ve e-mail ile bize iletebilirsiniz. Bu öneriler, Doç. Dr. Serdar Yüce tarafınca kullanılabilir fikir ve öneriyi paylaşan kişi tarafından hiçbir hak iddia edilemeyeceği kabul edilmiş sayılmaktadır.

Web sitemiz sadece yasal amaçlarla ve kanunlara saygılı olarak kullanılabilir. Bu siteyi kullanmakla, yasalara uygun davranacağınızı taahhüt etmektesiniz. Haksız menfaat elde etmek için asılsız beyanlarda bulunmak, mevcut hasarları gizleyerek daha sonraki bir tarihte olmuş gibi göstermeye çalışmak, sahte isim ve kredi kartları kullanmak gibi eylemler cezai sorumluluklar doğurur. Doç. Dr. Serdar Yüce, bu durumlara engel olmak için, siteye giriş engeli veya şikâyette bulunmak gibi tedbirleri almaya yetkilidir. Doç. Dr. Serdar Yüce, talep edilen bir hizmeti vermeyi kabul edip etmemekte serbesttir. Web sitemiz kanalıyla alacağınız hizmetler nedeniyle aramızda bir ihtilaf olması durumunda, bu ihtilafa Türk hukuku uygulanacak ve Ankara (merkez) mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacaktır.

Telif

Telif hakkı Doç. Dr. Serdar Yüce’ye aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Hemen Ara Whatsapp